Miłość - Kaja Kowalewska Zobacz większe

Miłość - Kaja Kowalewska

Nowy produkt

Każda dusza ma swoją historię.

Każde serce ma swój czas.

Więcej szczegółów

45,00 zł

Więcej informacji

Miłość - to 7 niezwykle pięknych opowiadań o miłości zaplecionych w serce.

Znajdziemy tu...  Miłość piękną, wzruszającą, płaczącą. Szczęśliwą i nieszczęśliwą, niepewną, połamaną przez wiatr. Miłość cierpliwą, dobrą, taką na amen i taką, która boi się świata i potworów. Miłość hetero i homo. Miłość zakazaną. Miłość największą, zaczarowaną... Miłość rodzicielską, która płynie we krwi. Miłość, która ucieka i taką, która powraca. I jeszcze tę jedyną, która nie pozwala o sobie zapomnieć, która nie pozwala spać.

Spacerując po kartach "Miłości" poznamy  Nathaniela, Zuzę, Chłopaka Znikąd, Azalię, Czarodzieja, Lilę i Różę, Diamentowego Chłopca. Będziemy z nimi odkrywać korytarze pełne mroku i światła, kwiaty. Poznamy ich tajemnice i pragnienia. Ich lęki i rozpacze, ich smutki i radości.

Miłość... to 7 niezwykłych opowiadań o miłości zaplecionych w serce. To kwiaty we włosach i huragan w duszy, najpiękniejszy pocałunek i nieodebrane połączenie. Tęsknota za człowiekiem i dłonie - czekające na powrót. Ramiona otwarte. Klucz, który otwiera zimne drzwi.

PS od Autorki

Kochany Czytelniku, w tę niezwykłą podróż zabierz ze sobą chusteczki - mogą się przydać. Jeśli nie wykorzystasz ich dla swoich oczu, to rzucisz w przestrzeń - moim bohaterom - są niezwykle wrażliwi, z pewnością będą ich potrzebować.