Dziewczyna ze skrzydłem anioła - Kaja Kowalewska Zobacz większe

Dziewczyna ze skrzydłem anioła - Kaja Kowalewska

Nowy produkt

zamówienia zagraniczne: sklep@chaosiinnepietra.com 

Więcej szczegółów

45,00 zł

Więcej informacji

20 lat temu, w 2001 roku, przyjaciele z liceum napisali sekretne listy i umieścili je w kapsule czasu – eleganckiej skrzyni, którą Sylwester dostał w prezencie od babci. To był grudzień – miesiąc magii i gwiazd, miesiąc oczekiwania na Boże Narodzenie. Od tamtego czasu wiele wydarzyło się w życiu każdego z nich. Sylwo wylądował w Ameryce, Nataniel ma żonę i niedawno urodził się mu syn, Angelika jest singielką, Aniela rzuciła się w wir pracy, żeby zabić tęsknotę za utraconą miłością, a Albin... nie żyje.

Jest grudzień 2021 rok. Drogi przyjaciół znowu się łączą i jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki pada śnieg. Kilka dni przed Świętami spotykają się u Sylwestra, który wrócił na stałe do Polski po traumie, z jaką musiał się zmierzyć za oceanem. Podczas przedświątecznej imprezy pełnej aniołków, choinek, muzyki i wina na stole pojawia się kapsuła czasu, w której wciąż śpią ukryte przed wieloma laty listy. Każdy list to sekret, magia, marzenie. Każdy z zebranych coś przecież ukrywał, o czymś marzył, coś przemilczał. Jak na życia i ścieżki dawnych przyjaciół wpłynie decyzja o otwarciu skrzyni? Jak bardzo słowa zapisane dawno temu w listach zmienią ich świat tu i teraz? Co okaże się słodką prawdą, a co gorzkim kłamstwem? I kim jest Gabriel?

Kochany Czytelniku, poznasz odpowiedzi na te wszystkie pytania, kiedy przeniesiesz się w świat magicznego pióra. Bądź, dotykaj, spaceruj ulicami przedświątecznego miasta, spaceruj nad przepaścią i pomiędzy aniołami, bo … Jeśli nosisz w sobie anioła, to pamiętaj - ten anioł cię uratuje, a czytając tę książkę dotkniesz gwiazd i doświadczysz magii absolutnej.

Tego właśnie życzę Ci z całego serca. 

Kaja Kowalewska