Chaos piętro wyżej - Kaja Kowalewska Zobacz większe

Chaos piętro wyżej - Kaja Kowalewska

Nowy produkt

Pamiętaj, to książka inna niż wszystkie. 

zamówienia zagraniczne: sklep@chaosiinnepietra.com

Więcej szczegółów

39,00 zł

Więcej informacji

"Masz dwa wyjścia. Albo się poddać, albo zacząć od nowa. Osoby obdarzone zaufaniem wydymały cię bez mydła. Weszły w ciebie, wzięły to, co najlepsze i porzuciły. Jesteś na rozstaju dróg i emocji. Nie wiesz, w którą należy iść stronę. Tak bardzo się boisz, że znów zgubisz swoje serce w mroku. Jak teraz masz zaufać ludziom? Jak pozbierać to, co rozsypało się pod nogami?
Nie zbieraj. Niech tam leży i umiera. A ty żyj. Wybór jest prosty. Wstań z kolan i zacznij od nowa. Wybór jest prosty. Wszystko nas czegoś uczy. Kamienie nie są po to, aby zabijać. Kamienie są lekcją siły. A ty masz siłę. I masz szansę. Może dziś jeszcze tego nie wiesz, ale jeśli nie spróbujesz, to się nie przekonasz. Zamknij stare drzwi i otwórz nowe. Zmiany są potrzebne. Są konieczne. Nie bój się zmian. Choć często bywają trudne, czasem okazują się bezwzględnie potrzebne, aby żyć naprawdę. Oddychać.
Nie bój się zmian. Zmiana może cię pięknie zaskoczyć. Może okazać się zajebiście przyjemna. Jeśli nie spróbujesz, to się nie dowiesz, czy było warto."

Pokoloruj swoje emocje z Chaosem!