Pomajaczone - Kaja Kowalewska Zobacz większe

Pomajaczone - Kaja Kowalewska

Nowy produkt

Najnowsza powieść Kai Kowalewskiej. 

Niech opęta Cię róż!

zamówienia zagraniczne: sklep@chaosiinnepietra.com

Więcej szczegółów

44,00 zł

Więcej informacji

Pomajaczone” to opowieść o trudnych wyborach, okrutnych zbrodniach i miłości. Ten niezwykły, psychologiczny thriller z pewnością przeniesie Was w świat mroku, dreszczu i mgły.

Trzy kobiety – Maya, Sonia i Amanda. Jedna kocha, druga nienawidzi, a trzecia nie pamięta.

Maya ma 20 lat, jest studentką. Dziewczyna pochodzi ze wsi, ma kochającą matkę i ojca, który sięga do butelki. W jej życiu była też Olla – przyjaciółka od serca, ale popełniła ona samobójstwo. Po tym wydarzeniu Maya nie może się pozbierać. Nagle we wsi pojawiała się Gracjan – brat Olli. Jest sporo starszy od Majki, szarmancki i poukładany. Ostatnie lata spędził w Paryżu. W życiu May pojawia się też Amadeusz – miejscowy chłopak, który uwielbia muzykę.

Sonia jest luksusową prostytutką. Pracuje w motelu Pink. Utknęła w tym bagnie i nie potrafi się z tego wydostać. Przyjaźni się z Pamelą – ulubienicą Lorda.

Pewnego dnia spotyka Mayę.

Amanda budzi się w lesie, w pobliżu kolejowej stacji. Nosi w sobie poczucie, że przed kimś/przed czymś uciekała. Nic innego nie pamięta. W okolicach małego dworca poznaje kobietę ubraną na czarno o niezwykłym imieniu – Nadzieja. Podąża za nią. Okazuje się, że trafia do Majewic – małego miasteczka, w którym już na pewno kiedyś była. Nie może sobie tylko przypomnieć, po co i kiedy. Pewnego dnia w parku rozpoznaje Sonię.

Historie tych wszystkich kobiet – tak bardzo różne, a tak bardzo ze sobą połączone. Korytarze, labirynty i mrok. Lord i jego szajka, której należy się bać. Dzieci, które giną we mgle i kobiety, które płaczą.

Kto zabił Mayę? Dlaczego Sonia nie potrafi odejść z Różowej Sekty? Kto kocha? Kto kłamie? Kto zabija? Tylko Amanda zna brutalną prawdę, ale ona przecież niczego nie pamięta...

Miłość i zbrodnia, przemoc i seks. Tęsknota. Trudne wybory.

Molestowanie seksualne, rozpacz, tragedia, siniaki, krew na rękach i... pamięć. Pamięć, która jest kluczem do wszystkiego.